Články

Obuv

Obuv prestige jako úspěšné retro?

. Posted in Obuv

Retro letí už nějakou dobu a každý z nás rád zavzpomíná na obuv Prestige, které v Česku zdomácněly pod názvem "prestižky".

Obuv Prestige se však umí přizpůsobit, i když zarputile zachovává 3 hlavní podmínky: kvalitu, odolnost a pohodlí. Móda však postoupila o krok dál a boty značky prestige kupují se zájmem i svéhlaví náctiletí, na které značka Prestige cílí. Pohodlné a rychlé suché zipy si obuv zachovává, v kolekci však najdeme i kousky, které klasické prestige připomínají jen svým notoricky známou zvýšenou podrážkou.

černá prestige obuv
Současným trendem v České republice je nákup produktů, které byly vyrobeny v česku. Prestige obuv má domov tam, kde obuvnictví vytvořilo celé (dnes moderní a univerzitní) město - ve Zlíně.

Prestižní obuv

. Posted in Obuv

Prestige obuv má stále své nadšence, milovníky a oblíbence. Jak to ale takové boty dokázaly? Přitom nejsou ani vzhledné.
Prestige obuv patří k nejlepším výrobkům, které si udrželi dlouhou dobu svou stálou zákaznickou základnu. Prestige příběh je však jednoduchý – nezaspali dobu a stále se přizpůsobují. Zároveň Prestige nezapomnělo i na své stále zákazníky a dodává bílou modrou klasiku, která nikdy nezestárne. Pro mladší generaci společnost Prestige navrhla laboratoř, kde si zákazník může vytvořit individuální botu – podle svých představ si sestavíte barevné kusy a boty Prestige vám pak dojdou poštou. Prestige je tedy pro všechny věkové kategorie a z hlediska marketingu udělala významný tah – customizaci, která je v dnešní době tolik důležitá.

Pracovní obuv

. Posted in Obuv

Některé profesní činnosti vyžadují kvalitní pracovní či ochranný oděv. Pokud pracujete v kanceláři, nebo jako redaktoři či manažeři, pak se této povinnosti vyhýbáte. Jestliže je ale vaše zaměstnání v oblasti stavebnictví, výroby a podobně, bez pracovního oděvu se neobejdete. Důležitá je také kvalitní pracovní obuv, která vám dopřeje maximální pohodlí. Stojíte-li celou pracovní dobu na nohách, pak na pracovní obuvi velmi záleží.