Ligandrol LGD 4033 a jeho účinky

. Posted in zdraví a nemoci

Aleš Bursa Ligandrol LGD 4033

Pravidelně makáte v posilovně a nedaří se vám dosáhnout stejně viditelných výsledků jako u vašeho parťáka? Nebojte se, vše není ztraceno, vaše snaha může být vidět s tou správnou pomocí. A nebojte se, nemyslíme steroidy. Představujeme vám Ligandrol LGD 4033 a jeho účinky na tělo při fitness cestě.

 

SARMs - co to znamená

SARMs jsou Selektivní Androgenní Receptorové Modulátory, které jsou ve farmacii využívané k experimentálnímu výzkumu účinků těchto látek na lidské tělo. Nejedná se o steroidy ani hormonovou léčbu, jedná se o unikátní látku podávanou orálně ve formě kapslí. 

Jaké SARMs existují

V nabídce Imperus Sarms najdete právě Ligandrol LGD 4033, o kterém ještě napíšeme níže, dále Ibutamoren MK 677, Ostarine MK 2866, Ligandrol LGD 4033 a Cardarine GW 501516.

O Ligandrolu LGD 4033

Jedná se o látku, která může mít za účinek ten nejsilnější náběr svalové hmoty. Jeho anabolicko androgenní poměr se pohybuje kolem 10:1 a zároveň nemá negativní účinky anabolicko androgenních steroidů. Je také velmi vhodný pro ženy, kterým nedává maskulizující rysy v obličeji.