Usnadněte si noční kojení

. Posted in Oblečení

Snad každá maminka, které se narodí miminko, ví, jak je unavující vstávat k dítěti v noci na kojení. Proč si ovšem neusnadnit život a pomoct si?

kojící košile

 

Vyzkoušejte pomazánku z cizrny

. Posted in Vaření

Máte rádi experimenty v kuchyni? A zkoušeli jste již cizrnu? Možná znáte hummus, my pro vás máme návrh na jednodušší pomazánku právě z cizrny.

Královna rýží - Basmati

. Posted in Vaření

Basmati rýže

Často se jí také přezdívá královna rýží a považuje se za neušlechtilejší odrůdu této potraviny. Pěstuje se na úpatí Himalájského pohoří a díky přítomnosti ledovců má minerály, které jinde získat nelze. Po sesbírání se nechává dva roky zrát a teprve poté se může prodávat v obchodě, jak ji známy třeba i my.

Pořiďte si taky luxusní kousek

. Posted in Oblečení

podprsenka lunaAč bývá spodní prádlo většinou skryté pod oděvem, i od něj je očekáván nějaký druh luxusu. Luxusní spodní prádlo se tak stalo oblíbeným artiklem u módních návrhářů, kteří si vyhrávají se vzory, střihy i materiálem, z něhož je prádlo vyrobeno. Je zřejmé, že si nositel za luxusní spodní prádlo připlatí přiměřeně více, než za prádlo normální, avšak to je vykoupeno kvalitním střihem a dlouhou trvanlivostí. Luxusní spodní prádlo je vhodná investice, protože nic jiného se vás takto „nedotkne“.

Plavky 2013

. Posted in Oblečení

Léto se už pomalu a neodkladně blíží, a tak byste měla přemýšlet nad tím, jaké si letos pořídíte plavky. Chcete-li na pláži či na koupališti upoutat pozornost, pak se zaměřte na plavky 2013, které respektují nejnovější trendy ve světě módy. Nabídka je opravdu pestrá. Můžete si koupit plavky jednodílné i dvoudílné, pro menší prsa i plnější tvary. Na své si prostě přijde každá žena.

Látkové pleny

. Posted in Oblečení

Myslíte si, že už jsou pryč doby, kdy se používaly látkové pleny? Pak jste na omylu, protože tento typ plen se opět vrací na scénu. Nejen, že po nich sáhnou ženy vyznávající zdravý životní styl, ale také ostatní rodičové. A jaký je důvod? Jsou cenově dostupnější a v dlouhodobém horizontu levnější, jsou ekologické a hlavně prospívají zdraví vašeho dítěte. Díky jejich prodyšnosti budete předcházet opruzeninám a vyrážkám, které jsou často způsobeny jednorázovými plenami.